Forum TransMisja.glt.pl Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Energetyczne zabawy z qmplem w MC Donaldzie :D Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Wampirek
Administrator



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 228 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 18:18, 26 Kwi 2006 Powrót do góry

Haha ale dzisiaj mieliśmy z qmplem niezły ubaw. Na wstępie, co było niemiłe mnie i jego atakował jeden koleś, który choć pozornie ktoś z zewnątrz powiedziałby po aurze, ze jest lepszy, miał mniej skuteczne techniki ataku- szybko wyłączyliśmy go z gry. Potem już było tylko zabawniej... Pojechaliśmy do Maca. Zaczęliśmy bawić się laskami, ale fajnie nam się bardzo trafiło...te, na których się bawiliśmy, choć gorsze od nas też znały się na energiach (były 3, a dwie z nich coś umiały). Początkowo nie wierzyliśmy, ale później informację dostałem prosto od podświadomości, że robią to świadomie na nas, co my na nich. Na początku uśmiechały się ciągle i bardzo często odwracały w naszą stronę. Z racji, że częściowo działałem manualnie, co było widać (ruchy palców dłoni mimo, ze zasłoniłem, one zauważyły), wykryły, że to my... i wtedy zaczęło robić się zajebiście... Pomijam fakt, że szło mi i qmplowi (większość akurat ja robiłem tym razem, bo testowałem nową technikę...) tak dobrze, że ich mowy ciała zwyczajnie nie da się opisać, to dopiero po tym, jak qmpel do mnie "ej ktoś mi coś wysyła" to momentalnie patrzę i do niego "różowa energia..." on mnie pyta... "skąd niby?" ja do niego, po tym jak zobaczyłem linka... "od tych lasek, na których się bawimy...". Haha i wtedy się zaczęło. Zdaje się, że źle oceniły qmpla mojego, bo to na nim wpierw się tylko bawiły. Były pewne, że to ja robię tylko, bo tylko ja to robiłem uzywając rąk. Pewność, że to one nam podsyłają mieliśmy po tym, jak coraz bardziej zaczęły się gapić i jak jedna się przesiadła tak, by nas obu widzieć. Wtedy były jazdy... a to my im podsyłamy rózową energię, a to one odpowiadają tym samym, przy czym obaj byliśmy lepsi samodzielnie niż one dwie, ale i tak czuliśmy- pozwoliliśmy im na to, bo taka energia jest fajna. Wink Potem "wyszły do łazienki" 2 z nich, które się znały na tym... jak ktoś uchylał wejście to widać było, że wcale nie są tam za potrzebą bo stały sobie w przejściu i robiły kulkę... no to od razu do qmpla "szukuj coś, bo one wcale nie wyszły po to, by załatwić swoje sprawy...". W ogóle, to jedna z nich też zaczęła palcami wywoływać stany energetyczne u mnie i kolegi- nie wiem, czy robiła tak wcześniej, ale zaczęła to robić, gdy zauważyła mnie. Jedno jest pewne... doskonale wiedziały, że my wiemy, że one wiedzą. Robiły to w pełni świadomie. Później jak sobie poszły było też zabawnie... Robiły to na odległość, ale z qmplem mieliśmy duuużo inwencji twórczej. Link pierwszy- przerobiliśmy go tak, by każdą wysylaną energię ich seksualna odsyłał i wzmacniał 3 razy Laughing Link drugi- ścisnąłem go jak wąż ogrodowy i zaczął pęcznieć- wsadziłem łapę i zmieniłem energię tak, by to na nie działała tak, jak ona miała działać na mnie- odeslałem, gdy się skumulowało mocno... efekt było widać po aurze- cała różowa jak nigdy- 100% działania- nigdy wcześniej nie było tego tak mocno, przy czym przy 70% już ona silnie czuje no a przy 100... rozpływa się dosłownie w tym stanie Laughing Później pare razy jeszcze próbowały tego samego- gdy to piszę jedna z nich ma ze mną linka, ale pozwalam jej na to, bo nie robi nic negatywnego- wręcz przeciwnie. Naprawdę nigdy z qmplem nie spodziewalibyśmy się tego, że trafimy na laski aż 2, które znają się na tym i potrafią odpowiedzieć "atakiem" na "atak". Dzień był udany i przyjemny... nawet bardzo... Laughing Mam nadzieję, że one jeszcze wpadną do Maca kiedy to będzie równie zabawnie Laughing

Pozdrawiam.
P.S One z góry nie miały szans, bo moje rezerwy energetyczne nie szły ode mnie, tylko z kilkudziesięciu servitorów, które porobiłem jeszcze w macu- tego jednak nie wiedziały Laughing Dlatego tak silnie to czuły.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Wampirek dnia Śro 19:23, 26 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
michal
Użytkownik



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 13 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 19:16, 26 Kwi 2006 Powrót do góry

Kurde jaka dziwna historia. Wogóle nic z niej nie kapuje. Normalnie chciałbym być choć w 1 procencie tak dobry jak ty Michał.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Zaworov
Użytkownik



Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 11 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:22, 26 Kwi 2006 Powrót do góry

Dwa Michały tańcowały... Humor mi się wyostrza ;)

Ja już pisałem Michałowi (1.), że doświadczenie iście fajne :) Zazdroszczę oczywiście. Liczę, że też dojdę do takiego pułapu. Mam podejrzenia, że to energetyczne uwodzenie rzeczywiście może działać :]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Lord Venbar
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 18 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łaziska Górne

PostWysłany: Czw 7:20, 27 Kwi 2006 Powrót do góry

No Michał widze ze sie bawisz Very HappyVery HappyVery Happy Uwazaj zebys kiedys nie przeszedl przez 100% bo ja rozsadzi i Cie znajdzie, a wtedy... ekhm Very HappyVery HappyVery Happy no to juz inna bajka Very Happy Tak jak Zaworov mam nadzieje dojsc do tego samego poziomu co Ty i Twoj qmpel Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Przemysław
Nowy



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 17:52, 14 Maj 2006 Powrót do góry

pytanie mam: po co?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Lampart
Nowy



Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 2 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:16, 21 Sty 2013 Powrót do góry

Czym się tak uraczyliście, że takie "akcje" mieliście ?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Lampart dnia Pon 18:17, 21 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)